Kvalitní, efektivní a bezpečná síťová infrastruktura, na kterou se můžete spolehnout, je důležitou součástí Vašeho podnikání. Na konkrétní oblasti vašeho podnikání příliš nezáleží, bez spolehlivé firemní sítě se prakticky neobejdete. Mnoho firem řeší otázku, zda si vybudovat vlastní IT oddělení, nebo se spolehnout na outsourcing od některého z dodavatelů ICT služeb. Ať už se rozhodnete jakkoliv, máme vám vždy co nabídnout.

Bez spolehlivě fungující podnikové počítačové sítě se v dnešní době ve svém podnikání neobejdete. My vám ale nabízíme víc. Dobře rozumíme tomu, že prioritou číslo jedna je v současnosti bezpečnost a odolnost firemní sítě proti hrozbám a útokům. Zabezpečení síťové infrastruktury se věnujeme dlouhodobě a dokážeme vám tak dodat kvalitní nástroje, které vás ochrání na všech úrovních provozu. Zajistíme vám bezproblémové sdílení informací mezi členy vašeho týmu. Postaráme se i o dnes stále žádanější technologie, jako je vzdálený přístup k datům i mimo síť společnosti, Mobile Device Management (MDM), Bring Your Own Device (BYOD) a mnohé další.

Každý návrh síťové infrastruktury předem důkladně konzultujeme s našimi klienty, abychom se vyvarovali rizika špatného odhadnutí budoucích nároků. Klíčovou roli také pro nás hraje prevence bezpečnostních rizik. Dokážeme vaší firmě navrhnout síťovou infrastrukturu tak, abychom potenciálním útočníkům co nejvíce ztížili jejich plány. V případě útoku vás dokážeme spolehlivě ochránit díky důkladnému bezpečnostnímu monitoringu síťového provozu.

Naše SMB (Small and Medium Business) řešení vám nabízí především následující výhody:

  • Komplexní návrhy a realizace sítě LAN včetně technické podpory
  • V případě potřeby zajištění kompletního outsourcingu ICT služeb
  • Spolehlivé zabezpečení interních, externích a cloud systémů a aplikací před škodlivými útoky (DDoS útoky a dalšími hrozbami
  • Bezpečné a výkonné Wi-Fi připojení pro zaměstnance nebo Vaše zákazníky s možností trian
  • Dodávky a implementace služeb MDM (Mobile Device Management)
  • NAC (Network Access Management) a vzdáleného přístupu
  • Zajištění nepřetržitého bezpečnostního a provozního monitoringu sítě

Rádi vám pomůžeme podpořit vaše podnikání návrhem a výstavbou spolehlivé, kvalitní a bezpečné podnikové sítě. Nedodáváme unifikované produkty, ale udržujeme s našimi zákazníky pravidelnou komunikaci, abychom dobře pochopili jejich potřeby a mohli na ně co nejrychleji reagovat.

Reference

Lukáš Neumann

Se společností ComSource spolupracujeme již od samého začátku a hodnotíme ji jako stabilního a spolehlivého partnera, který svými nabízenými službami a produkty vždy splnil naše vysoká očekávání.

Lukáš Neumann, jednatel společnosti, onspace s.r.o.