Nabízíme komplexní služby a dodávku síťových řešení podnikům, institucím a organizacím různého druhu. Nezáleží na tom, zda zastupujete nemocnici, banku, e-shop nebo nákupní centrum, v oblasti síťové bezpečnosti vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

 • Navrhneme a postavíme sítě LAN i SAN
 • Dokážeme spolehlivě zabezpečit a monitorovat váš síťový provoz
 • Zajistíme a nainstalujeme síťovou infrastrukturu pro IP kamerové systémy
 • Navrhneme a dodáme řešení pro oblast vysoké dostupnosti
 • Ochráníme vaše internetové aplikace a webové stránky proti nežádoucím útokům
 • Zajistíme bezpečný a spolehlivý přenos dat mezi vašimi pobočkami
 • Navrhneme a postavíme komplexní ochranu v rámci zákona o kybernetické bezpečnosti

Do kategorie Enterprise zahrnujeme řešení pro mnoho různých druhů podniků a institucí. Dokážeme zabezpečit internetové bankovnictví finančních ústavů, dodáme Web Application Firewally (WAF) pro ochranu klíčových aplikací nemocnic, realizujeme Wi-Fi hotspoty pro hotelové hosty a mnohem více. Naše řešení je postaveno na promyšlené kombinaci kvalitních a spolehlivých produktů firem Juniper Networks, Radware, Flowmon Networks, Citrix a dalších. Rádi vám pomůžeme s realizací, zabezpečením, monitoringem a servisem vaší síťové infrastruktury, serverů, aplikací a webových stránek.

Provozujete hotel, e-shop, staráte se o IT infrastrukturu nemocnice nebo banky? Chcete mít jistotu bezpečného a efektivního provozu, na který se můžete spolehnout vy i vaši zákazníci? Naše řešení jsme již dodali mnoha klientům z mnoha různorodých oblastí, a proto máme dobrou představu o dodání řešení na míru. Klíčovou součástí našich služeb je ICT zabezpečení, které zahrnuje ochranu proti DDoS (Distributed Denial of Service) útokům, zabezpečení interních systémů před útoky zvenčí, dodávky aplikačních firewallů pro váš web, NAC (Network Access Control), vzdálený přístup, bezpečnostní audity, monitoring a další.

Na bezpečnost klademe důraz už při výběru základních komponentů vaší síťové infrastruktury. Snažíme se svým klientům navrhnout optimální řešení jejich aktuálních potřeb, které bude zároveň minimalizovat možná rizika napadení v budoucnu. Důležitou součástí našich služeb je tak prevence, která jde ruku v ruce s budováním bezpečnostních prvků na všech úrovních síťového provozu. Našim zákazníkům také pomáháme zajištěním nepřetržité technické podpory a servisu síťových prvků a pečlivým monitorováním síťového provozu.

Mezi hlavní výhody řešení pro zákazníky z kategorie Enterprise patří:

 • Komplexní a bezpečné řešení sítí LAN i SAN
 • Spolehlivá ochrana klíčových systémů, aplikací a webů před DDoS útoky a dalšími hrozbami
 • Pečlivý a nepřetržitý monitoring síťového provozu
 • Zajištění bezpečného vzdáleného přístupu, Wi-Fi pro hosty a návštěvníky, služby BYOD (Bring Your Own Device) a Mobile Device Managementu
 • Permanentní technická podpora a servis prvků síťové infrastruktury

Ať již potřebujete vybudovat kompletně novou síťovou infrastrukturu, implementovat bezpečnostní prvky do stávající nebo se jen zajímáte o nové aplikace a služby na IT trhu, rádi vás podpoříme v tom, co děláte.

Reference

Se společností ComSource nás pojí dlouhodobá kvalitní spolupráce v oblasti správy IT infrastruktury. Zároveň rádi spolupracujeme při dalším plánování a rozvoji.

Mgr. Petr Pavlas, Vedoucí UIT SOS, Biologické Centrum AV ČR v.v.i.