Nabízíme komplexní služby datovým centrům. Spolehlivě ochráníme vaše datová centra a zákazníky před všemi druhy možných útoků. Pomůžeme vám s návrhem, implementací a správou sítě v malých i velkých datacentrech.

  • Provádíme komplexní návrhy síťové infrastruktury
  • Zabezpečíme datová centra proti útokům
  • Ochráníme datacentra a vaše zákazníky před DDoS útoky
  • Navrhované systémy jsou SDN ready
  • Umíme navrhnout, zprovoznit a následně provozovat systémy vysoké dostupnosti
  • Poskytneme vám nepřetržitou technickou podporu a servis

Datová centra představují srdce síťové infrastruktury. Jejich bezpečnost je pak klíčovou podmínkou bezproblémového provozu. Našim zákazníkům dokážeme dodat komplexní vybavení zahrnující routery, switche, firewally, SDN (Software Defined Networking), vysokou dostupnost, ADC (Application Delivery Controller), WAF (Web Application Firewall) a mnohem více. Naše řešení se zakládají na spolehlivých, prověřených a bezpečných zařízeních společností Juniper Networks, Flowmon Networks, Citrix, Radware a dalších lídrů v oblasti ICT. Jsme schopni vám navrhnout optimální kombinaci nástrojů a služeb tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám.

Provozujete privátní či komerční datacentrum a chcete mít jistotu bezpečného datového prostředí a výkonnou síť? Naše řešení už pomohlo mnoha zákazníkům a díky tomu víme, jak důležité je plánovat dlouho dopředu a znát přesně potřeby a záměr konkrétního datacentra. Zabezpečíme vaše datacentrum před výpadky a DDoS útoky. To vše díky naší unikátní službě FlowGuard, která vás dokáže ochránit účinně a rychle. Jsme připraveni také na růst vašeho datového centra, kterému flexibilně přizpůsobíme škálu poskytovaných služeb. Dostupnost datového centra a jeho stabilita je klíčovým prvkem fungování každé moderní firmy.

Asi málokdo si dnes dokáže představit chod firmy bez aplikací, které jsou provozovány právě v datových centrech. Díky virtualizaci umožňujeme rychlý a snadný přístup ke kvalitnímu datovému centru všem, kdykoli to potřebují. Pokud potřebujete například propojit více datových center navzájem, zvládneme to spolehlivě i na velké vzdálenosti.

  • Provádíme komplexní návrh síťové infrastruktury s ohledem na stávající potřeby a budoucí rozvoj
  • Poskytujeme služby pro koncové zákazníky ve formě fyzických nebo i virtualizovaných zařízení – Firewall, VPN, DDoS, WAF či ADC
  • Poskytujeme vhodné řešení pro geograficky oddělená datová centra, včetně návrhu vysoké dostupnosti a zálohování
  • Chráníme vaše datové centrum před kybernetickými útoky jako je například DDoS

Důležitou součástí našeho řešení je také nepřetržitá podpora našich služeb a profesionální školení v oblasti ICT zabezpečení. Ať už potřebujete navrhnout novou síťovou infrastrukturu svého datacentra nebo implementovat bezpečnostní prvky do stávajícího, můžete se spolehnout na naši asistenci.

Reference

Lukáš Neumann

Se společností ComSource spolupracujeme již od samého začátku a hodnotíme ji jako stabilního a spolehlivého partnera, který svými nabízenými službami a produkty vždy splnil naše vysoká očekávání.

Lukáš Neumann, jednatel společnosti, onspace s.r.o.