Spojení dobrých lidí, bohatého programu pro děti i dospělé, chutné gastronomie, skvělé zábavy s příspěvkem na dobrou věc? To je série koncertů pod jménem Mejdan pro Faunu.

ComSource se stal jedním z hlavních partnerů této skvělé myšlenky.

Jak už název napovídá, Mejdan pro faunu chce především podpořit obecně prospěšnou společnost Ochrana fauny ČR. Posláním této společnosti je ochrana volně žijících živočichů a jejich biotopů.

Na každém z koncertů Mejdan pro Faunu budete mít možnost vidět obchodního ředitele společnosti ComSource Jaroslava Cihelku, jak to rozpálí za bicími s jeho kapelou Matyas.

Určitě zavítejte na jeden ze čtyř koncertů Mejdan pro Faunu. Nebo raději na všechny? Zažijete skvělý den a podpoříte, stejně jako společnost ComSource, organizaci Ochrana fauny ČR, která mimo jiné provozuje stanici pro zraněné živočichy.

Kdy a kde budou koncerty?

  • 16. 6. 2018 BYSTŘICE
  • 14. 7. 2018 MILEVSKO
  • 28. 7. 2018 SEDLČANY
  • 25. 8. 2018 TÁBOR

http://www.mejdanprofaunu.cz/

Reference

Tomáš Martíšek

S firmou ComSource (dříve ABRATICA) spolupracujeme již více jak 10 let a vždy nám byla silným partnerem pro řešení všech zásadních síťových IT potřeb. Za její pomoci se podařilo propojit naše mezinárodní pobočky a na silných principech různých komunikačních technologií usnadnit a sjednotit naší práci. Od ComSource se můžeme spolehnout na stabilní FW, VPN, DNS, DHCP služby. Vždy bylo realizované i záložní řešení a s přehledným monitoringem můžeme reagovat rychleji. ComSource plní velmi rychle všechny požadavky k naší velké spokojenosti.

Tomáš Martíšek, IT administrátor, Oschatz Bohemia s.r.o.