Datacentrum

Nabízíme komplexní služby datovým centrům. Spolehlivě ochráníme vaše datová centra a zákazníky před všemi druhy možných útoků. Pomůžeme vám s návrhem, implementací a správou sítě v malých i velkých datacentrech.

Číst dál: Datacentrum

Enterprise

Nabízíme komplexní služby a dodávku síťových řešení podnikům, institucím a organizacím různého druhu. Nezáleží na tom, zda zastupujete nemocnici, banku, e-shop nebo nákupní centrum, v oblasti síťové bezpečnosti vám vždy vyjdeme maximálně vstříc.

Číst dál: Enterprise

ISP

Nabízíme celé spektrum nástrojů a řešení pro poskytovatele internetových služeb (ISP). Jsme vám schopni pomoci nejen se zabezpečením provozu, ale i s vybudováním celé síťové infrastruktury. V neposlední řadě jsme společně s ISP schopni navrhovat služby a řešení pro koncové zákazníky, a to formou přímých dodávek nebo formou společných projektů.

Číst dál: ISP

SMB

Kvalitní, efektivní a bezpečná síťová infrastruktura, na kterou se můžete spolehnout, je důležitou součástí Vašeho podnikání. Na konkrétní oblasti vašeho podnikání příliš nezáleží, bez spolehlivé firemní sítě se prakticky neobejdete. Mnoho firem řeší otázku, zda si vybudovat vlastní IT oddělení, nebo se spolehnout na outsourcing od některého z dodavatelů ICT služeb. Ať už se rozhodnete jakkoliv, máme vám vždy co nabídnout.

Číst dál: SMB

Reference

Služeb společnosti ComSource s.r.o. jsme využili v rámci projektu Data Retention, kde jsme se setkali s profesionálním přístupem, ochotou a schopností vnímat a reagovat na danou situaci od počátku jednání až po samotnou implementaci. Hlavně díky řešení této společnosti užívám síť, postavenou na Juniper produktech v kombinaci s monitorovacím systémem FlowMon.

Václav Rosa, majitel společnosti ROSA Computers