Veřejné přístupy k bezdrátové síti různých podniků a institucí se dnes stávají samozřejmostí, se kterou navíc už mnozí zákazníci předem počítají. Rádi vám pomůžeme navrhnout a vytvořit bezpečnou a spolehlivou bezdrátovou infrastrukturu na míru vašemu podnikání. Naše WiFi řešení stavíme na profesionálních produktech. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám dokážeme zajistit optimalizované a cenově dostupné WiFi služby. Samozřejmostí je také náš nepřetržitý servis a technická podpora.

Chcete poskytnout svým zákazníkům a návštěvníkům WiFi přístup přes vlastní hotspot? Rádi vám pomůžeme se zprovozněním a zpoplatněním bezdrátové sítě v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Veřejné WiFi nabízí možnosti, které by vás možná i dokázaly překvapit. Bezplatnou WiFi síť lze například využít k distribuci cílené reklamy a nabízení speciálních služeb zákazníkům. Kromě WiFi nabízíme také návrhy a konstrukce veřejné Ethernetové sítě pro hosty. Všechny naše služby lze jednoduše integrovat do stávající infrastruktury a s řešením získáte také nonstop technický dohled a rychlý servis v případě potřeby.

Účtování na našich WiFi hotspotech lze jednoduše provádět pomocí časových kuponů nebo díky kompletnímu napojení na PMS systém. S naším řešením obdržíte nejen kvalitní služby, ale i užitečné informace o svých zákaznících. K dispozici máte cenné statistiky a grafy s přístupy, využitím reklam a chováním zákazníků na síti. Díky těmto údajům můžete také zablokovat nevhodný obsah nebo zjistit, zda někdo nevyužívá připojení k zakázaným aktivitám či počítačové kriminalitě. Moderní služby od společnosti Aruba Networks vám navíc nabízí mobilní podnikovou síť, spojující kabelovou a bezdrátovou síť v jedno unikátní řešení. Jde o síť nové generace, určenou firemnímu managementu, obchodním cestujícím, zaměstnancům pracujícím na dálku a hostům.

Výhody našeho WiFi řešení:

  • Vysoké zabezpečení
  • Optimalizace pro mobilitu zaměstnanců a hostů
  • Jednoduchá implementace do stávající sítě
  • Snadná údržba a správa
  • Přehledné uživatelské rozhraní a škálovatelnost

Jsme schopni dodat bezdrátové sítě i zákazníkům s atypickou infrastrukturou a náročnými požadavky. Díky našemu týmu zkušených odborníků dokážeme dobře porozumět našim klientům a připravit jim řešení opravdu na míru.