Zabezpečení sítě je klíčovým prvkem jejího spolehlivého a bezproblémového provozu. Každý IT technik by měl bezpochyby otázku bezpečnosti řešit mezi prvními. Rádi vám pomůžeme naplánovat a realizovat vlastní řešení síťové bezpečnosti, které bude optimální pro vaše potřeby a možnosti. Samozřejmostí je nepřetržitý monitoring síťového provozu v reálném čase. Nabízíme komplexní řešení síťové bezpečnosti, které zahrnuje vše od návrhu přes implementaci až po správu.

Síťová infrastruktura každé firmy či organizace by dnes měla splňovat řadu vysokých nároků na dostupnost, konektivitu, výkon a bezpečnost. Právě s posledním faktorem vám můžeme nejvíce pomoci. Dlouhodobě se specializujeme na ICT bezpečnost, a to především z perspektivy ochrany síťové infrastruktury. Aby byla opravdu v bezpečí, musíme ji být schopni chránit jak před započetím útoku, tak i během něj a po něm. Je tedy nutno nejen se útokům umět bránit, ale také neustále monitorovat síťový provoz a analyzovat data. Klíčový je dokonalý management sítě a detekce anomálií.

Pro účely síťové bezpečnosti používáme vysoce pokročilé nástroje, jako je například Flowmon ADS od společnosti Flowmon Networks nebo Junos Space od Juniper Network. Díky vlastní unikátní službě FlowGuard jsme vám také schopni poskytnout komplexní ochranu před DDoS útoky. V rámci našeho řešení dokážeme:

  • Nabídnout klientům nástroje na monitoring síťového provozu
  • Dodat a implementovat nástroje pro regulaci provozu na bází použitých protokolů
  • Ochránit sítě zákazníků před malwary a hackery, a to včetně ochrany proti DDoS útokům
  • Poskytnout komplexní poradenství v oblasti ICT zabezpečení
  • Nabídnout nástroje určené ke vzdálenému přístupu k podnikové infrastruktuře

Řešení nabízíme vždy na míru a po předešlé podrobné konzultaci ze zákazníkem. K dispozici máme také nástroje pro zabezpečení VoiP komunikace a Identity Management. Jsme připraveni vám pomoci, aby se vaše firemní síťové infrastruktura stala opravdu solidním a bezpečným místem pro sdílení dat.