Bezpečnost dat uložených v datovém centru je klíčovou podmínkou jeho úspěšného provozu. Pomůžeme vám, abyste již nikdy nemuseli mít strach o svá data. Kromě samozřejmé ochrany před DDoS útoky také mimo jiné bezpečně oddělíme provoz jednotlivých zákazníků v rámci síťové infrastruktury. Díky kombinaci špičkových produktů a služeb dokážeme vytvořit opravdu neproniknutelný štít proti všem myslitelným hrozbám. V rámci řešení DataCenter Security vám tak nabízíme výhody DDoS Scrubbing Centra, DDoS Defence Pro, Flowmon DDoS Defender a mnohem více.

Datové centrum je jádrem ICT infrastruktury, jeho kvalitní zabezpečení je pak jednou z prvních věcí, na které byste měli při budování sítě myslet. Kromě samozřejmých bezpečnostních opatření v oblasti fyzické a provozní, je třeba mít jistotu také v oblasti konektivity, ochrany proti softwarovým rizikům a zálohování dat. S námi nemusíte dělat kompromisy mezi výkonem a bezpečností sítě. Díky dlouhodobým zkušenostem našich specialistů s ICT bezpečností a unikátní sestavě produktů a služeb od společnosti Juniper Networks budeme vždy schopni nabídnout řešení na míru vašim potřebám. Nemusíte se již dále obávat DDoS útoků a dalších hrozeb, stejně tak budou ochráněni i vaši zákazníci.

  • Spolehlivě zabezpečíme datová centra proti všem typům útoků
  • Zajistíme bezpečné oddělení provozu od jednotlivých zákazníků
  • Poskytneme vám nepřetržitou technickou podporu, servis a monitoring síťového provozu
  • Kromě bezpečnosti jsme odborníci také na síťovou infrastrukturu jako takovou, takže jsme vám schopni poradit i s jejím plánováním a výstavbou
  • V neposlední řadě jsme schopni vašemu IT týmu poskytnout školení ohledně bezpečnosti datových center a podělit se tak o naše zkušenosti

Naše produkty pochází od renomovaných výrobců. Díky vlastnímu DDoS Scrubbing Centru jsme navíc schopni své zákazníky na dálku efektivně chránit před DDoS útoky, a to buď s čištěním v cloudu nebo přímo u zákazníka. Samozřejmě jsme vám také schopni zajistit školení bezpečnosti datových center, komplexní implementaci řešení a permanentní podporu. S řešením DataCenter Security bude v každém případě síťová infrastruktura vašeho datového centra bezpečná jako v neproniknutelném trezoru.