Zaměřujeme se na návrhy a rozvoj síťové infrastruktury s přidanou hodnotou. Jednou z našich specializací je například dodávání moderní infrastruktury pro Software Defined Networking (SDN). Jsme ale také schopni vaše datová centra vzájemně propojit, pokud jsou geograficky oddělená. Celou problematiku řešíme citlivě s ohledem na celkový obchodní zaměr na Datová centra. V rámci propojení datových center řešíme problematiku samotného propojení na optické úrovni DWDM. Při realizaci síťové infrastruktury využíváme kvalitní a mnohokrát prověřené routery a switche od společnosti Juniper Networks, jejichž předností je především velká bezpečnost a spolehlivost. Hlavními přednostmi je pak škálovatelnost a celkový TCO model.

Při výstavbě datového centra je neobyčejně důležité plánování dlouho dopředu. Neočekávané změny či závady vedou k podstatnému navyšování nákladů nebo neefektivitě datového centra. Možná by vás překvapilo, jak rychle rostou kapacity při využívání telekomunikačních služeb. Svým zákazníkům pomáháme vybudovat vždy takovou síťovou infrastrukturu, aby seděla přesně na míru jejich činnosti a podnikání. Máme dlouhodobé zkušenosti s privátními i komerčními datovými centry a chápeme proto přesně jejich specifika. Nehrozí tedy například to, že by nastal souběh optických tras vedoucích do páteřní sítě.

  • Specializujeme se také na dodávky infrastruktury pro Software Defined Networking (SDN), tedy virtualizaci fyzických sítí. Softwarově definované sítě umožňují překonat limity fyzického hardware a nabízí překvapivé možnosti díky své dynamice. K největším výhodám patří podpora cloudové architektury díky flexibilnímu licencování. S pomocí SDN tak budete moci rychle přizpůsobit síťovou infrastrukturu datacentra okamžitým potřebám, a to jak výkonem, tak kapacitou
  • Kromě distribuce a implementace SDN jsme také odborníci na vysokou škálovatelnost propojení datových center, a to v rychlostech přesahujících 100 G. Jedná se o technologii společnosti Infinera (Transmode), kterou je možné využít pro efektivní užití optického vlákna propojujících datová centra

Samozřejmou součástí našeho řešení infrastruktury datových center je také nepřetržitá podpora, profesionální školení, monitoring či vzdálená správa. Ať už tedy budujete datové centrum pro jakýkoli účel, rádi vám pomůžeme dosáhnout vysokého výkonu, škálovatelnosti, dynamičnosti a překvapivě snadné správy vaší síťové infrastruktury.