Přechod na cloud znamená pro většinu firem řadu změn, které zahrnují také přístup k bezpečnosti dat. Své starosti o ochranu cloudu můžete svěřit bez obav nám. Pro zajištění bezpečného datového provozu používáme vlastní unikátní službu FlowGuard. V první řadě jsme se soustředili na účinné zvládání DDoS útoků a postupně jsme začali přidávat další související služby jako systémy pro vysokou dostupnost ADC nebo ochrany WEB aplikací, před nejrůznějšími škodlivými kódy WAF. Jasnými výhodami jsou zde rychlá reakce na útok, pokrytí všech vektorů útoku, možnost operativního navýšení množství čištěných dat a nízké náklady.

Infrastruktura cloudu musí samozřejmě splňovat vysoké bezpečnostní nároky. Poměrně složité je zajištění bezpečnosti dat. Je třeba brát v úvahu izolaci dat jednotlivých subjektů, klasifikaci dat a jejich monitoring. Bez zajištění základních bezpečnostních pojistek je prakticky nemožné cloud dlouhodobě provozovat. Naopak, čím lepší bezpečnost jako poskytovatelé cloudových služeb nabídnete, tím více firem a klientů bude mít zájem o vaše služby. Naše služba FlowGuard dokáže zajistit vašemu cloudu hladký a bezpečný provoz a spolehlivě jej ochránit. Obáváte se masivních DDoS útoků, které by mohly zahltit datovou konektivitu? Nemusíte, jsme připraveni i na opravdu silné typy napadení. Pro napadenou část IP adres je možné dočasně využít naší datové konektivity.

Výhody řešení Cloud Security:

  • Vysoká bezpečnost cloudu
  • Jednoduchá implementace do stávající infrastruktury
  • Snadná škálovatelnost a navýšení datové kapacity v případě potřeby
  • Nepřerušení chodu kritických aplikací v případě zásahu proti útoku

Jako specialisté na zabezpečení sítí máme k dispozici nejmodernější technologie, zkušený tým a v případě nebezpečí dokážeme reagovat rychle a efektivně. Jsme připraveni vám pomoci, aby se z vašeho cloudu stalo skutečně důvěryhodné místo ke zpracovávání aplikací i citlivých dat. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru ICT bezpečnosti jsme schopni flexibilně reagovat na nové podněty od zákazníků a průběžně tak naše služby vylepšovat a aktualizovat.


Projekt: Vývoj konečného řešení aplikace Cloud Security

Reg, číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002844

Cíl projektu: Cílem projektu je vyvinout řešení aplikace Cloud Security v prostředí České republiky. Aplikace představuje komplexní systém dílčích bezpečnostních aplikací na úrovni internetu a je určena pro datová centra, poskytovatele internetového připojení apod.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ