Reference Rosa

Služeb společnosti ComSource s.r.o. jsme využili v rámci projektu Data Retention, kde jsme se setkali s profesionálním přístupem, ochotou a schopností vnímat a reagovat na danou situaci od počátku jednání až po samotnou implementaci. Hlavně díky řešení této společnosti užívám síť, postavenou na Juniper produktech v kombinaci s monitorovacím systémem FlowMon.

Václav Rosa, majitel společnosti ROSA Computers

Reference BC CAS

Se společností ComSource nás pojí dlouhodobá kvalitní spolupráce v oblasti správy IT infrastruktury. Zároveň rádi spolupracujeme při dalším plánování a rozvoji.

Mgr. Petr Pavlas, Vedoucí UIT SOS, Biologické Centrum AV ČR v.v.i.

Reference Cermat

Zkušenosti se společností ComSource s.r.o. spočívají v aplikaci monitorovacího systému FlowMon. V rámci této spolupráce, při které je možné vyzdvihnout profesionální přístup, schopnost okamžité reakce a nápomoci při řešení věcí s FlowMonem spojených, došlo k implementaci a poté i školení ke zmíněnému systému.

Ing. Jindřich Mach, ředitel sekce výroby a infrastruktury, Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Referece Diadema Internet

Jan Rovner

Společnost ComSource jsme si vybrali z důvodu jejich dlouholeté zkušenosti v oboru ICT a rozmanitého portfolia služeb. Poskytují klientům spolehlivé a reálné řešení v souladu s jejich požadavky.

Jan Rovner, jednatel společnosti, Diadema Internet s.r.o.

Reference Oschatz

Tomáš Martíšek

S firmou ComSource (dříve ABRATICA) spolupracujeme již více jak 10 let a vždy nám byla silným partnerem pro řešení všech zásadních síťových IT potřeb. Za její pomoci se podařilo propojit naše mezinárodní pobočky a na silných principech různých komunikačních technologií usnadnit a sjednotit naší práci. Od ComSource se můžeme spolehnout na stabilní FW, VPN, DNS, DHCP služby. Vždy bylo realizované i záložní řešení a s přehledným monitoringem můžeme reagovat rychleji. ComSource plní velmi rychle všechny požadavky k naší velké spokojenosti.

Tomáš Martíšek, IT administrátor, Oschatz Bohemia s.r.o.

Reference onspace

Lukáš Neumann

Se společností ComSource spolupracujeme již od samého začátku a hodnotíme ji jako stabilního a spolehlivého partnera, který svými nabízenými službami a produkty vždy splnil naše vysoká očekávání.

Lukáš Neumann, jednatel společnosti, onspace s.r.o.

Reference Praha 11

Martin Zíka

Spolupráce se společností ComSource beze zbytku splňuje naše představy a požadavky pro kvalitní a bezpečné řešení naší datové sítě. Jsme velice spokojeni s profesionální úrovní HelpDesku.

Martin Zíka, vedoucí oddělení informatiky, Městská část Praha 11

Reference any.cloud

Petr Kučera

Bez kvalitní síťové infrastruktury není možné poskytovat kvalitní cloudové služby. Proto, když jsme se rozhodovali o dodavateli Juniper sítí, byl pro nás ComSource jasnou volbou.

Petr Kučera, Commercial Director, any.cloud s.r.o.