Náplň práce:

  • Objednávání zboží u dodavatelů a příprava pro zákazníky
  • Příjem a výdej ze skladu
  • Vyřizování reklamací a komunikace s výrobci
  • Fakturace
  • Zaúčtování došlých faktur
  • Komunikace s obchodním a servisním oddělením
  • Měsíční inventury skladu
  • Kontrola správnosti účetních dokladů
  • Účtování služebních karet a kontrola výpisů
  • Tvorba přehledů a analýz

Očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Základní znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost anglického jazyka
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ale nikoliv podmínkou
  • Dobrá znalost MS Excel
  • Uživatelská znalost práce na PC: MS Word, MS Outlook, schopnost rychlé orientace v interních programech firmy
  • Schopnost práce s daty a analytické myšlení
  • Flexibilitu a samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Nástup ihned
  • Práce na plný úvazek
  • Zajímavý plat + finanční bonusy
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (rozvojové aktivity, školení)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy, stravenky, občerstvení na pracovišti