Jsme prosperující a stále se rozšiřující společnost, která Tě posune dál. Navrhujeme, stavíme a spravujeme síťová řešení a řešení síťové bezpečnosti.

Novým pracovníkům můžeme nabídnout prostředí, kde je každý součástí týmu a kde nejsou bariéry mezi vedením a řadovými pracovníky a kde panuje neformální atmosféra.

Přehled volných pozic

PoziceLokalitaForma spolupráce
SalesForce AdministratorPraha/Písek/Ostrava/Bratislavafull-time/part-time/externě
Python Developer Junior/SeniorOstravafull-time/internship
Frontend Javascript developerOstravafull-time
Bezpečnostní analytik pro DDoSPrahafull-time
Sales representative/ObchodníkPrahafull-time
QA EngineerPrahafull-time
SOC operátorPrahafull-time
Síťový architektPrahafull-time
DevOps specialistaPrahafull-time

Jak nás kontaktovat

Pokud máš zájem o některou z výše uvedených pozic, tak prosím zašli svůj profesní životopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité upozornění

Zájemce o zaměstnání tímto bere na vědomí a výslovně souhlasí ve smyslu z. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších právních předpisů s tím, že veškeré jeho osobní údaje odeslané na výše uvedenou adresu jsou poskytnuty pro kteroukoliv z následujících společností:

  • ComSource s.r.o.
  • ComSource SK s.r.o.
  • ABRATICA s.r.o.

Zaslané informace mohou být zpracovávány za účelem získání zaměstnání u kterékoliv z výše uvedených společností a shromažďovány a uchovávány v systémech kterékoliv ze společností za účelem případné nabídky vhodného zaměstnání.

Zájemce o zaměstnání souhlasí s tím, aby jeho osobní údaje byly zpracovávány a dále používány společnostmi až do písemného odvolání tohoto souhlasu zájemcem o zaměstnání adresovaného kterékoliv ze společností, nejdéle však na 1 rok od zaslání životopisu.

Zájemce prohlašuje, že je plně informován o svém právu přístupu k osobním údajům a právech dle § 21 zákona.