Jsme specialisté na zabezpečení v oblasti informačních a komunikačních technologií a dodávky síťové insfrastruktury. Našim klientům dodáváme vždy kompletní řešení na míru, které je ucelené, funkční a odpovídá aktuálním kritériím síťové bezpečnosti. Od našeho založení v roce 2010 poskytujeme komplexní služby v oblasti ICT zabezpečení a síťových řešení. Náš tým se skládá ze specialistů na síťovou bezpečnost a infrastrukturu, a to včetně bývalého country managera Juniper Networks pro Českou republiku.

Zpočátku jsme pro svá řešení využívali především profesionální produkty firmy Juniper Networks později jsme naše portfolio rozšířili o technologie společností Radware, Citrix a Flowmon Networks a další. Díky dlouhodobým zkušenostem našich zaměstnanců s rozmanitým spektrem spolehlivých produktů a služeb od více dodavatelů tak dokážeme našim zákazníkům nabídnout tu nejlepší možnou kombinaci síťových prvků.

Naše vize

Děláme vše proto, abychom byli stále vedoucí společností v oboru. V oblasti komunikačních a bezpečnostních řešení chceme sdílet se svými klienty naše know-how a poskytnout jim profesionální služby s přidanou hodnotou. Tu především vidíme v novém pohledu na bezpečnostní infrastrukturu, kterou chápeme jako ucelený funkční systém namísto souhrnu jednotlivých prvků. Podpora inovativního myšlení v IT oblasti je podle nás klíčem k úspěchu a velkým konkurenčním výhodám. Stavíme na dlouholetých zkušenostech našeho týmu, ale zároveň si uvědomujeme důležitost jejich neustálého rozvíjení. Jen tak můžeme být našim klientům důvěryhodným partnerem v dlouhodobém horizontu.

Partnerství a certifikace

Své partnery a dodavatele si dlouho a důkladně vybíráme. Máme vysoké nároky na kvalitu nabízených technologií, abychom svým zákazníkům dokázali vždy dodat to nejlepší na trhu. Jsme jediný Elite Reseller společnosti Juniper Networks v ČR, díky čemuž jsme také oprávněni připravovat klienty na celosvětově uznávané certifikace Juniper (JNCIx).

Náš tým

Tým ComSource tvoří profesionálové v oblasti návrhu, implementace a zabezpečení počítačových sítí. Naši pracovníci získali praxi v předních českých IT a telekomunikačních firem, kterou dále rozvíjeli během implementací síťových řešení u významných zákazníků. Jádro týmu tvoří L1 a L2 technici, podřízeni project managerovi a koordinováni přes dispečink. O obchodní stránku naší činnosti se pak stará samostatné obchodní a marketingové oddělení.

Reference

Petr Kučera

Bez kvalitní síťové infrastruktury není možné poskytovat kvalitní cloudové služby. Proto, když jsme se rozhodovali o dodavateli Juniper sítí, byl pro nás ComSource jasnou volbou.

Petr Kučera, Commercial Director, any.cloud s.r.o.