• NBA Detekce neobvyklého chování v síti
  • WAF Ochrana aplikační vrstvy
  • FlowGuard Samoučící ochrana před DDoS

Správná velikost bez kompromisů? Juniper Networks přichází s novými směrovači MX150 a MX204 - vysoce výkonná zařízení s kompaktní velkostí 1 rackové jednotky.

MX150

Kompaktní MX150 je vysoce výkonný edge směrovač s bohatými možnostmi a rychlostí 40 Gbps, který je ideální do prostředí aplikací poskytovatelů služeb s nižší šířkou pásma, pro distribuované architektury služeb a pro podnikové sítě WAN. S podporou rozhraní 10/100/1000 a 10GbE a řady integrovaných služeb, včetně IPsec a to vše v jediné rackové jednotce (1 U), pomůže MX150 šetřit drahocenný prostor a snížit náklady spojené s napájením a chlazení.

Na MX150 běží operační systém Junos s podporou virtualizovatelné a programovatelné čipsetu Trio (vTrio), co dohromady poskytuje světovou úroveň routovacích funkcí v ekonomickém balení. Podpora Junos OS a vTrio také zajišťuje provozní konzistenci s portfoliem řady MX včetně plné podpory nástroje Junos Automation Toolkit a Juniper Extension Toolkit.

MX150

MX204

Směrovač MX204 poskytuje routovací platformu, která je připravená pro SDN i Cloud. Nabízí extrémně vysokou hustotu a propustnost v optimalizovaných rozměrech s ohledem na místo a výkon. MX204 pokrývá potřeby edge a metro Ethernet sítí poskytovatelů služeb, mobilních operátorů, webových operátorů a MSO. Poskytuje propustnost 800 Gbps s podporou rozhraní s vysokou hustotou 10GbE, 40 GbE a 100 GbE a to všechno v rozměrech jediné rackové jednotky.

MX204, díky Junos OS a programovatelnému čipsetu Trio, poskytuje širokou škálu routovacích, přepínacích, bezpečnostních a také servisních funkcí, které jsou dostupné na velkých platformách řady MX, včetně podpory automatických a telemetrických funkci. Ty slouží jako základ pro budoucí Self-Driving Network™. Navíc, MX204 podporuje požadavky na přísné časování a synchronizaci u mobilních a finančních služeb.

MX204

Více informací naleznete na stránce Juniper Networks.

flowmon
juniper
radware
citrix
flowmon
briefcam
forcepoint