• NBA Detekce neobvyklého chování v síti
  • WAF Ochrana aplikační vrstvy
  • FlowGuard Samoučící ochrana před DDoS

V tomto článku bychom vám rádi krátce představili dvojici Junos Space Service Now a Service Insight.

Service Now je jedna z novějších Junos Space aplikací patřící do rodiny Automated Support and Prevention. Hlavním cílem je automatizovat úkony spojené s analýzou problémů a zajistit kvalitnější, jednodušší, a hlavně rychlejší řešení problémů uživatelů.

Service Now nasazuje sadu nástrojů, které se starají o průběžný monitoring zařízení, detekci problémů a automatický sběr potřebných dat v reakci na problém. Na základě nastavení pak aplikace sama kontaktuje JTAC nebo vašeho partner přes Partner Proxy a předá veškeré informace potřebné k založení tiketu a troubleshootingu, čímž šetří čas oběma stranám a umožní pracovat s aktuálními daty z doby problému.

Service Insight doplňuje Service Now o zpětnou vazbu směrem k zákazníkům a přináší proaktivní bug report a informace o EOL vašich zařízení.

ComSource je jedním z partnerů, kteří Partner Proxy nasadili a první naši zákazníci už toto řešení využívají k zjednodušení detekce problémů a ušetření času. Pokud byste chtěli být další, neváhejte nás kontaktovat.

flowmon
juniper
radware
citrix
flowmon
briefcam
forcepoint